Home / Genel / Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama nasıl mı yapılır? Halkbank, Ziraat Bankası Vakıfbank, temel ihtiyaç kredisi sorgulaması

Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama nasıl mı yapılır? Halkbank, Ziraat Bankası Vakıfbank, temel ihtiyaç kredisi sorgulaması

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası hane milleti kazancı aylık 5 bin lira ve altında olan fertsel alıcılara 10 bin liraya kadar aylık denk taksitli kredi uygulamasını devreye almıştı. Peki fertsel esas lüzum kredi müracaatı nasıl sorgulanır?
Kamu bankalarının sunduğu Fertsel Esas Lüzum Kredisi kutuyu için müracaatlar sona erdi. Peki, kredi müracaat neticeleri nasıl bilinir? Fertsel Esas Lüzum Destek Kredisi müracaat denetlemesi nasıl yapılır?

Bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulaması nasıl yapılır?

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama için tıklayınız.

Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama için tıklayınız.

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama için tıklayınız.

Bireysel Temel İhtiyaç Destek kredisinde rekor kullandırım oldu

Kamu bankaları tarafından “Ekonomik Karar Kalkanı” önlemleri kapsamında uygulamaya alınan Fertsel Temel Gereksinim Destek kredisinden takribî 7 milyon yurttaş istifade ederken, 40 milyar TL’ye yakın finansman olanağı kullandırıldı.

Mevzubahisi kredi kutuyu ile son 2 ayda rekor seviyede fertsel kredi kullandırımı yapıldı. Fertsel Temel Gereksinim Destek kredisi müracaatları sona erdi.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

3 ay ödemesiz olarak 50.000 TL alabilirsiniz! Acil nakit ihtiyacınız var ise… Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’ndan mükemmel dedirtecek haber

Ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşamakta olan vatandaşa ve esnafa müjdeli haber verildi. Acil nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kredi sürüklemek isteyen fertleri ilgilendirmektedir. Zor günler geçirdiğimiz bu günlerde kamunun dev bankaları vatandaşların yanında olmak için çalışıyor.

One comment

  1. Hityac kıradi borcum ornmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tekin uğurlu haber tekin uğurlu Çanakkale veteriner