Home / Genel / Ziraat Bankası Borç Sorgulama

Ziraat Bankası Borç Sorgulama

Ziraat Bankası Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk önce sizlere Ziraat Bankası Borç Sorgulama konusunda birkaç basit adımlardan değineceğim.

Ziraat.com.tr resmi web sitesinde ve ya da Ziraat Bankası Mobil Bankacılık mobil uygulamasından sıkça sorulan sorular (SSS) kısmından “Kredi Kartı” bölümünden aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ziraat.com.tr adresinden sağ üst bölümünden İnternet Şube Giriş bölümünden tıklayıp “Şifremi Unuttum” ve ya Mobil Bankacılık uygulamasından giriş ekranında sol alt da “Şifremi Unuttum” seçeneğinden şifrenizi alarak giriş yapın, Kredi Kartı alt seçeneklerinden tıklayarak ta hem limit hem kalan borç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezinden hem internet bankacılığı Giriş Şifresi hem de  Kredi Kartı Borç Bakiyesini öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İhtiyaç / Konut / Taşıt Kredisi borçlarınızı İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, müşteri İletişim Merkezi ve 1790 adet Ziraat şubelerinden de öğrenebilirsiniz. Eğer borcunuz gecikmede ise Ziraat Bankası Tahsilat Servisinden öğrenebilir, borcunuz Yasal Takibe alındıysa Ziraat Bankası Şubelerinden de informasyon alabilirsiniz. Takip süreçleri ise İdari Takip ve Yasal Takip olarak 2’ye ayrılır. İdari Takip Ziraat Şubelerinden, Yasal Takip ise Tahsilat Servisinden ilgili Avukatlık Bürosundan öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS’le Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Dijital Bankacılığı son teknolojiye kadar uyarlayıp müşterilerine sunmaktadır. Öyle ki SMS göndererek Kredi, Kredi Kartı başvurusu yapabildiğiniz benzer biçimde Kredi Kartı son ekstre borcunuzu dahi öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan tek işlem ‘’KKEKSTRE’’ yazıp 4747’ye SMS atmanız yeterlidir. Bu SMS’i gönderdiğinizde son kesilen ekstrenizin detayları gene telefonunuza SMS olarak gelmektedir.

Not: 4747 SMS bankacılığı işlemlerinizde gönderdiğiniz SMS’lerden Bankamız bir ücret almamaktadır.Gönderdiğiniz SMS’ler operatörünüzce 1 SMS olarak tarifenizden düşülmektedir.Tüm operatörler için aynı ücretlendirme politikası uygulanmaktadır.

hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

SON DAKİKA… TAKİPTE BORCU OLANLARA ZİRAAT BANKASI’NDAN YENİ ÖDEME OLANAĞI

Ziraat Bankası, salgın döneminde uygun koşullarla hem bireysel aynı zamanda kurumsal müşterileri için uygulamaya aldığı kredi paketlerine ilave olarak şimdi de takipte borcu bulunan müşterilerine yeni bir ödeme olanağı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tekin uğurlu haber tekin uğurlu Çanakkale veteriner